mirc indir
mIRC Addonlar , mIRC Script İçin Hazır Kodlar, mIRC Bot ve İnviterler, mIRC Dosyaları, Türkçe mIRC ve mIRC Hakkında Aradığınız Herşey Burada! Türkçe mIRC İndirmek İçin Tıklayın.
Umutsuzluk Bize Haram
Doğu Türkistan

Küffar ne kadar güçlü olursa olsun Şükürler olsun Rabbimizin herşeye Gücü Yetendir. Bize İslam’ın Muzaffer olup Tüm dünyaya İslam’ın Hakim olacağını Rabbimiz Vaad etti bütün İnananlara Müslümanlara. Bizlerde işittik İman ettik Elhamdülillah Bizim umudumuz Rabbimizdir.

Bu Mübarek yolda Muzaffer olamk da var Şehadet Şerbetini içipde Vatan Olmakta var..! Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun inşaAllah. En fazla Şehadet Şerbetini içeriz Bu Mukaddes davayı İmanlı Mücadelemizi bizden sonraki Kardeşlerimize Miras Bırakırız Ardımızdan yürüyenler olur.

Zerre endişemiz yok kaybederiz diye bu Mukaddes davada kaybetmek yok her türlü ödül var Ölürsek Cennet bizim Olurda Sağ Kalır Muzaffer olursak Doğu Türkistan İslam Devleti Bizimdir İnşaAllah. Hiç nazlanıp kederlenmeyin çin denen ordusu kalabalık olsada silhları iyi olsada savaş satranç gibidir savaşı başlamadan da kazabiliriz yeterki yapacağımız hamle yerinde olsun..!
#TürkiyeCumhuriyeti #DoğuTürkistanİslamDevleti

BİLGİLER
tarafından 05 Eylül 2018 - 00:14 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.

Toplam 0 Yorum Yapılmış

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz