mirc indir
mIRC Addonlar , mIRC Script İçin Hazır Kodlar, mIRC Bot ve İnviterler, mIRC Dosyaları, Türkçe mIRC ve mIRC Hakkında Aradığınız Herşey Burada! Türkçe mIRC İndirmek İçin Tıklayın.
Türkçe mİRC İndiR Tarihi
türkce mirc indir

Şuan var olan mirc indir siteleri ve kullanıcıları emin olun geçmiş döneme baktığımızda sosyal medya platformlarından dolayı çok geri planda kalıyor. Bizim dönemimizde Dusler.Net ve miRCTR.ORG fırtınası vardı. Op vs yetkili olabilmek için kıyasıya bir yarış olurdu. Tabi Türkiye’nin İlk İslami Dini Sohbet Platformu Muslumanlar.Net i Unutmayalım.

Muslumanlar.Net de durum farklı değildi genelde Web Site üzerinden girişler oluyordu. mİRC Script Girişleri genellikle Adminler tarafından yapılırdı Efsaneleri Arasında Dj Kadrosunda Duacı Mevcutdu. Kaç yıl geçmesine rağmen hafızalara ilk Gelen Duacı’dır.

Genel olarak mİRC Sohbet sitelerinde Dusler.Net bizim ilk takıldığımız yerdir. Çok farklı bir heyecan vardı içerimizde sosyal medya çıktığından itibaren mİRC Sektörünü mahvetti. Ama mİRC çok farklı bir hobidir bizler şuan hobimiz olduğu için Web Sitelerimizi açık tutuyoruz herhangi bir beklentimiz olmadan.

BİLGİLER
tarafından 06 Mayıs 2018 - 22:02 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.

Toplam 0 Yorum Yapılmış

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz