mirc indir
mIRC Addonlar , mIRC Script İçin Hazır Kodlar, mIRC Bot ve İnviterler, mIRC Dosyaları, Türkçe mIRC ve mIRC Hakkında Aradığınız Herşey Burada! Türkçe mIRC İndirmek İçin Tıklayın.
mİRC Alanında Eski Köklü mİRC İndir Sitesi
türkce mirc indir

Türkçe mİRC olarak mİRC sekteründe yeni değiliz web sitemizin tarihi eskidir. İsmimizin ön plana çıkmamasının ilk sebebi bazı siteler gibi ekonomik olarak geniş açılım yapamıyoruz. Diğer sebeplerinden birtanesi ise yanlış insanlar ile arkadaşlık kurmamız oldu güvendiğimiz sahte dostumuz domainimizi bizden çaldı.

Bir Miktar ödeyip aldığımız Web Sitemizi Tekrar başkasında maddi bedel ödeyerek geri aldık. Amacımız bir numara olalım gibi klasik birşey değil. amacımız global site dahi olsak diğer global sitelerde hep alışagelen afedersiniz bel altı muhabbetlerin döndüğü bir siteden çok daha kaliteli bir ortam oluşturup hizmet verebilmektir.

Amacımız tanışma vb. bir site olmak değildir. mİRC Sektöründe user gelsin de özelde istediği gibi takılsın gibi bir algı oluşturulmuş ve bu algı gerçektir. GenelEv İşletmiyoruz özelde istediğini yapanlar ile dolu bir site düşünün kalabalık diye Adminlik, Kanal Kiralama vs. Yapıplıp para Kazanılıyor.

Yani bayanlarla ile vs istediğini yap kanalda siz istediğinizi yapıyorsunuz site rehavet görüyor diye kanal kirala reklam al vs. eee GenelEv’den farkı Kaldımı. Kesinlikle Edebini muhafaza edemeyen bizim sitemizde barınamaz.!!

türkce mirc indir

mirc indir

BİLGİLER
tarafından 16 Mart 2018 - 21:51 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.

Toplam 0 Yorum Yapılmış

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz