mirc indir
mIRC Addonlar , mIRC Script İçin Hazır Kodlar, mIRC Bot ve İnviterler, mIRC Dosyaları, Türkçe mIRC ve mIRC Hakkında Aradığınız Herşey Burada! Türkçe mIRC İndirmek İçin Tıklayın.
Belki Utanırız Ahvalimizden
Doğu Türkistan

Dünyanın her yerinde Müslümanlar dışlanıyor işin ilginç yanı bunlardan ders çıkarmaktansa Müslüman Ülkeler iç savaşta. Dışarıya bakıp ibret almaktansa kendi kendimizi yiyoruz derdimiz nedir herkes bi kap yemekle doyar dimi peki hayattan beklentimiz nedir bi sorun Allahü Tealanın Rızası için kendinize..?

Yemen iç savaşta Müslüman Kardeşlerimiz susuzluktan hasta oluyorlar yemek yok zaten. Arakan’da Sırf Müslüman olduğu için zulüm gören kardeşlerimiz var diri diri yakılıyorlar ve bunu görüp biliyoruz zerre kendimize çeki düzen vermiyoruz Görmüyormusunuz Ey Müslüman Kardeşlerim Ateş Topu gittikçe giderek büyüyerek üzerimize geliyor.

Doğu Türkistan’da Müslüman Türk kalmasın diye zorla evlendiriliyor bacılarımız. Bacılarımızın Namusuna zaval geliyor. Her eve bir çinli putperest it veriyorlar Müslüman bacılarımız zorla puperest itlerle aynı yerlerde yaşamaya zorlanıyor.

Sırf ırkımızı asimile etmek için Müslüman bacılarımızı putperestlere veriyorlar Ey Müslümanlar bu Vebal ile hiç bir yere gidemeyiz Allahü Tealanın huzuruna hiç gidemeyiz aklınıza ne koydunuz Müslümanlık sadece inanmak değil Müslüman Kardeşinin Namusuna zaval gelirken susup görmezden gelmek hiç değil..!

#DoğuTürkistanİslamDevleti #ArakanİslamDevleti #Yemen

BİLGİLER
tarafından 12 Eylül 2018 - 21:56 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.

Toplam 0 Yorum Yapılmış

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz